Derby Londynu

Ben Thompson – Millwall

„Zawodnicy Millwall obawiają się spadku z ligi” – Ben Thompson uważa, że ​​Millwall może poważnie przyczynić się do spadku QPR, pokonując ich na The Den w środę wieczorem, aby zmniejszyć dystans punktowy między zespołami.

QPR zwolnił Steve’a McLarena po jednym zwycięstwie w 15 meczach, zanim tymczasowy trener John Eustace zanotował bolesną porażkę 4:0 z Norwich w ostatni weekend.

The Lions wygrali dwa z trzech ostatnich meczów a Thompson bardzo pomógł w wygranym 2:0 meczu z West Brom w sobotę.

„Nie ma powodu, dla którego nie moglibyśmy wyjść na murawę i zwyciężyć w środę i wciągnąć ich w strefę spadkową. QPR to zespół, który jest zdecydowanie łatwy do pokonania ”- powiedział Thompson.

„Spójrzcie na West Brom, byliśmy słabsi, nikt nie myślał, że wygramy i udowodniliśmy, że wszyscy się mylili. Tak robi Millwall. Musimy to zrobić ponownie w środę.

„Kiedy już się wplątujesz w strefę spadkową, zaczynasz tracić impet, tracisz pewność siebie. Inne zespoły mogą czuć większą presją niż my. Musimy kontynuować naszą zwycięską serię, zostały nam cztery mecze na własnym boisku. Teraz będzie bardzo ważne zwycięstwo z QPR”

„Myślę, że kiedy zespół Millwall był pod presją, byliśmy słabi. Jeżeli gramy bez presji, wtedy drużyna naprawdę błyszczy i gra dobrze. Wszyscy wiedzą, o co chodzi, jakie znaczeniu ma pozostanie w lidze. Jest ogromne. Zawodnicy jednak czują lekką presję, ale nie można tego pokazać na boisku, ponieważ potrzebujemy wszystkich w pełni skoncentrowanych na boisku. Musimy dać z siebie wszystko, aby upewnić się, że ten klub pozostanie na swoim miejscu. The Den jest fortecą, przyjeżdżają tu zespoły i nie lubią tutaj grać. Rozmawiałem z zawodnikami, którzy tu przyjeżdżali i grali, a oni się tego boją. Tego właśnie chcemy. Mam nadzieję, że każdy zespół, który tu przyjedzie, nie ma ochoty walczyć. Tak będzie z niezbyt lubianym QPR. ”

www.newsatden.com/john kelly

1 thought on “Derby Londynu

  1. Mecz którego nie możemy przegrać ! mam nadzieje ze Chłopaki się zmotywują i będą gryźć trawę o punkty ! to końcówka sezonu i każdy punkt się liczy !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *