Drużyna

Bramkarze – Joe Lumley

Joe Lumley jest bardzo obiecującym bramkarzem, który dołączył do klubu jako 16-latek. 21-letni Lumley zadebiutował w klubie w sezonie 2015/16 w porażce Pucharu Anglii z Nottingham Forest. 

Joe Lumley

Bramkarze – Matt Ingram

W sezonie 2013/14, przyciągnął uwagę wielu klubów po kilku znakomitych występach i zdobył nagrodę Supporters Player of the Year. W sezonie 2017/18 wypożyczony do Northampton, gdzie zaliczył 20 występów w pierwszym zespole, zanim powrócił z wypożyczenia do QPR. Matt jest drugim bramkarzem QPR.

Matt Ingram

Bramkarze – Seny Dieng

Bramkarz pochodzący z Senegalu, regularnie występował w drużynie Grasshoppers B ze Szwajcarii w ostatnich sezonach, a także spędzał czas na wypożyczeniu w FC Grechen, dla którego zadebiutował w wieku 17 lat w listopadzie 2012 roku. W sezonie 2016/17 przeniósł się do MSV Duisburg a następnie do QPR.

Seny Dieng

Obrońcy – Darnell Furlong

Darnell Furlong jest w QPR od prawie dziesięciu lat i nadal imponuje jako obrońca. Zgodnie ze swoim rodzinnym nazwiskiem – ojciec Darnella, Paul jest byłym zawodnikiem Rangers. W sezonie 2017/18 Furlong znalazł się w pierwszej drużyny i jest niezwykle konsekwentny – występował we wszystkich 13 ostatnich meczach.

Darnell Furlong

Obrońcy – Jake Bidwell

Bidwell zadebiutował w seniorskiej karierze w zespole Toffees w wieku 16 lat w meczu Ligi Europy przeciwko BATE Borisov w grudniu 2009 roku, ale musiał poczekać dwa lata na debiut w lidze. Podpisał kontrakt z QPR w lipcu 2016 r. I był niekwestionowanym pierwszym obrońcą, który pozostał w pierwszych dwóch latach na Loftus Road. 

Jake Bidwell

Obrońcy – Grant Hall

Grant Hall przyjechał na Loftus Road z Tottenham Hotspur, wcześniej w sezonie 2013/14 zachwycił będąc na wypożyczeniem w League One Swindon Town, notując 34 występy dla Robins. Hall dołączył do zespołu R’s w przeddzień sezonu 2015/16 w którym wystąpił 42 razy.

Grant Hall

Obrońcy – Geoff Cameron

Geoff Cameron dołączył do QPR na zasadzie wypożyczenia. 33-latek przynosi doświadczenie i wszechstronność zespołowi Steve’a McClarena, który grał w Anglii przez ostatnie sześć lat. Grając jako agresywny obrońca z wielką atletycznością i mocą, Cameron był finalistą w 2008 roku MLS Rookie Player of the Year. W następnym sezonie został wybrany w zespole All-Stars MLS 2009.

Goeff Cameron

Obrońcy – Angel Rangel

Angel Rangel staje się drugim defensywnym wzmocnieniem QPR tego lata po podpisaniu krótkoterminowej umowy z Loftus Road. 35-latek przybywa w W12 na darmowy transfer po opuszczeniu Swansea City po 11 latach, ponieważ szef Steve McClaren wzmacniał swoje opcje z tyłu.

Angel Rangel

Obrońcy – Osman Kakay

Osman Kakay był już w QPR jako ośmiolatek, prawy obrońca zrobił wiele postępów w ostatnich sezonach. Po debiucie przeciwko Sunderlandowi w Pucharze EFL we wrześniu 2016 r., Kakay wyjechał na wypożyczenie do Chesterfield w styczniu 2017 r., A resztę sezonu spędził z zespołem League One. Kakay powrócił do Queens Park Rangers i zadebiutował w lidze w porażce 3: 1 z Brentford w kwietniu 2018 roku. 20-latkowi zaproponowano przedłużenie kontraktu o kolejny rok.

Osman Kakay

Obrońcy – Niko Hamaleinen

Urodzony w Ameryce „Niko” Hamaleinen był podstawowym zawodnikiem Under-21s w sezonie 2015/16, występując 12 razy.

Niko Hamaleinen

Obrońcy – Giles Phillips

Obrońca Giles Phillips dołączył do QPR po udanym okresie próbnym pod koniec sezonu 2016/17. 19-letni były obrońca FC Barrington USA podpisał roczną umowę w lecie 2017 roku. Dominujący i agresywny środkowy obrońca, Phillips zagrał 21 meczów w zeszłym sezonie dla Under-23s strzelając jedną bramkę.

Giles Phillips

Obrońcy – Joel Lynch

Silny obrońca, okazał się przydatnym członkiem drużyny od czasu jego przybycia z Huddersfield Town. 29-latek przybył na Loftus Road po imponującym sezonie 2015/16 z Huddersfield Town, gdzie wystąpił 40 razy, strzelając dwie bramki. W zeszłym roku zmagał się z kontuzjami, ale wciąż był w stanie wystąpić 25 razy.

Joel Lynch

Obrońcy – Toni Leistner

Toni Leistner dołącza do QPR, spędzając całą swoją dotychczasową karierę w rodzinnych Niemczech. Defensywny środkowy pomocnik, przybywa do Anglii z Bundesligi 2, Union Berlin.

Toni Lesistner