Dymisja trenera

STEVE McClaren opuścił QPR ze skutkiem natychmiastowym.

McClaren przybył do Loftus Road jako menadżer zeszłego lata i podczas swojego czasu nadzorował 46 spotkań, wygrywając 16, remisując dziewięć i przegrywając 21.

Steve McClaren
Steve McClaren

Dyrektor generalny Lee Hoos powiedział: „Podjęcie takiej decyzji nigdy nie jest łatwe, zwłaszcza gdy mówi się o kimś tak profesjonalnym i oddanym jak Steve.

Jesteśmy mu wdzięczni za wszystkie jego wysiłki, jeśmy w okresie przejściowym, ponieważ ciężko pracujemy, aby klub stał się stabilny finansowo. W związku z tym pojawiają się wyzwania, zwłaszcza obniżenie funduszu płac przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjności.

„Patrząc w przyszłość i biorąc pod uwagę ostatnie wyniki, czujemy, że nadszedł właściwy czas, aby ponownie ocenić, gdzie jesteśmy”.

Dyrektor Football Les Ferdinand dodał: „Steve pracował niezwykle ciężko ale kiedy zaczynamy planować przyszły rok, czujemy, że ta zmiana jest konieczna teraz, nie mogliśmy czekać do końca sezonu lub ryzykować podjęcie takiej decyzji na początku nowej kampanii. ”

Przewodniczący Amit Bhatia powiedział: „W imieniu zarządu chciałbym podziękować Steve’owi za jego ciężką pracę i czas spędzony z nami i życzę mu jak najlepiej na przyszłość.

„Chciałbym także podziękować naszym fanom za cierpliwość i niezachwiane wsparcie podczas bardzo trudnych wyników, w czasie, gdy klub stoi przed dobrze udokumentowanymi wyzwaniami.

„Musimy teraz pracować nad pozytywnym zakończeniem tego sezonu i budowaniem na klubu przyszłość”.

John Eustace przejmie sprawy pierwszego zespołu w okresie przejściowym, do momentu ustalenia nowego menedżera.

www.qpr.co.uk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *