Dziwna porażka z Derby

John Eustace nie chciał skupiać uwagi na kontrowersyjnych decyzjach sędziego, które prawdopodobnie kosztowały Rangersów zasłużoną część punktów przeciwko Derby County.

Sędzia David Webb przedłużył spotkanie o 9 minut, co zaskoczyło obu menedżerów a w tym czasie drużyna Derby zdobyła dwie bramki.

Pierwsza bramka padła w 94 minucie, kiedy Luke Freeman faulował Jaydena Bogle w polu karnym a karnego wykorzystał Harry Wilson.
Wilson zdobył kolejną bramkę w 101. minucie, pieczętując zwycięstwo i dając trzy punkty gospodarzom.

eustace_2560_01.jpg
Derby-QPR /foto qpr.co.uk

„Chłopcy są rozczarowani podyktowaniem karnego”, powiedział Eustace w wywiadzie dla qpr.co.uk.

„Pomyślałem, że nasz plan, sposób w jaki się ustawiliśmy, sposób w jaki graliśmy, był dobry i to prawie skończyło się zdobyciem punktów.
Jestem rozczarowany, zawodnicy włożyli wiele wysiłku. Wydawało mi się, że wydajność gry jest najlepsza i jest wiele pozytywów, które możemy z tego wyciągnąć. Zawodnicy byli fantastyczni i zasługują na pełne uznanie”

Z powodu przegranej Rotherham z Birmingham City, QPR jest teraz matematycznie bezpieczny przed spadkiem, a Eustace dodał: „Klub poprosił mnie, abym został i pomógł utrzymać drużynę, i osiągnęliśmy to. Pokazaliśmy, że jesteśmy razem, możemy walczyć i zdobywać punkty, a zawodnicy pokazali, że chcą walczyć i zostać w tym klubie i są bardzo dumni z noszenia barw QPR”

qpr.co.uk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *