/media/20793/2560x1300-pughkane-2.jpg
www.qpr.co.uk

Todda Kane i Marc Pugh to kolejne wzmocnienia na Loftus Road!

Prawy obrońca Kane, lat 25, przyjeżdża do Rangersów na trzyletni kontrakt z Chelsea. W zeszłym sezonie wystąpił w 41 meczach podczas wypożyczenia w Hull City.

Tymczasem utalentowany napastnik Pugh podpisał roczną umowę – z opcją na kolejny rok – po dziewięciu latach gry w AFC Bournemouth. W tym okresie 32-latek pomógł zespołowi pozostać w Premier League i, podobnie jak Kane, spędził trochę czasu na wypożyczeniu w Hull w zeszłym sezonie.

Zachwycony tym podwójnym wzmocnieniem, Mark Warburton powiedział dla www.qpr.co.uk : „Todd jest graczem, którego oglądałem w całym systemie akademii. Dołączył do Chelsea w młodym wieku i oglądałem jego występy w Hull w zeszłym sezonie, gdzie pokazał swoje umiejętności jako ofensywny i technicznie uzdolniony zawodnik”

Warburton kontynuował: „Marc ma jakość, doświadczenie i doda to wszystko do drużyny, zarówno na boisku, jak i poza nim. Cieszymy się, że mamy go z nami i cieszymy się, że zobaczymy jego wkład w nadchodzących tygodniach i miesiącach. Grał na najwyższym poziomie i jest sprawdzonym zawodnikiem. Ponadto wartość, jaką Marc wnosi w rolę mentora zespołu, jest naprawdę znacząca”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *