Nowy manager QPR

Lee Hoos przedstawił aktualne informacje na temat poszukiwań nowego menedżera przez QPR – podkreślając znaczenie kolejnej nominacji dla długoterminowej przyszłości klubu.

Przed sobotnim meczem ze Swansea City dyrektor generalny powiedział w wywiadzie dla www.qpr.co.uk : „Proces identyfikacji naszego następnego pierwszego menedżera zespołu trwa. Osoba, która przyjdzie, musi pasować do tego, co próbujemy zrobić w QPR.

Lee_Hoos_Reading_01.jpg
Lee Hoos

„Tymczasem John dowodzi, a on, jego zespół pokazali, że mają to czego szukamy. Nie mogę wystarczająco podkreślić, jak ważna jest kolejna nominacja, jeśli chodzi o długoterminową przyszłość klubu. Musimy to zmienić i nie możemy patrzeć tylko na jeden sezon lub na jeden mecz.

„Kiedy sprawy toczą się dobrze, życie też jest dobre – ale gdy sprawy nie układają się dobrze w twoim zespole, niekoniecznie tak jest. Całkowicie to rozumiem i uwierz mi, żaden zawodnik, trener czy członek personelu nie chce dodać dodatkowej frustracji kibicom. Les, Zarząd i ja zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby decyzja o kolejnym menedżerze była dobrze ugruntowana i dobrze dopasowana do celów klubu, aby nas poprowadził. To nie będzie odruchowa reakcja. Osoba, która przychodzi, musi pasować do tego, co staramy się zrobić z QPR w przyszłości”

„Jest dobrze przemyślane, to co próbujemy zrobić w klubie. Musimy stwarzać warunki do rozwoju młodych zawodników i wspólnie musimy również robić postępy na boisku a także w klubie.

„Wszyscy jednak będziemy trzymać się razem i wszyscy pójdziemy razem do przodu. Chodzi o tę zbiorową jedność, tak jak zawodnicy pokazywali z Millwall i Swansea”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *