Mark Warburton był zaskoczony, gdy jego zespół rozpoczął nowy sezon Sky Bet Championship zwycięstwem.

Bramki Jordana Hugilla i Ebere Eze pomogły w zwycięstwie 2: 1 nad Stoke City, a bramka Sama Clasa okazała się pocieszenia i nic więcej.

Przemawiając krótko po gwizdku w Staffordshire, Warburton powiedział www.qpr.co.uk : „Jestem zachwycony – zachwycony zawodnikami i wszystkimi kibicami”

/media/20912/shutterstock_editorial_10353324bm.jpg
Mark Warburton/www.qpr.co.uk

„Zawodnicy tak ciężko pracowali podczas przygotowań do sezonu. Wprowadziliśmy 14 nowych zawodników, którzy tak dobrze się przystosowali, ciężko pracowali i przyjęli kilka dobrych pomysłów. Wszystkim dziś dziękuję, Stoke to trudne miejsce do zdobycia trzech punktów – to wspaniały początek dla nas”.

Dodał także: „Wiedzieliśmy, że Stoke będzie nas naciskał, więc musieliśmy grać trochę mniej ofensywnego futbolu, niż byśmy chcieli. Mamy zawodników, którzy mogą grać taką piłkę nożną, ale dzisiaj musieliśmy zmierzyć się z bardzo twardym przeciwnikiem – mają w swoim składzie zawodników Premier League, którzy są bardzo utalentowani. Musieliśmy więc o tym pamiętać, szanować to i robić to, co musieliśmy robić. Byłem zachwycony zwycięstwem i pomyślałem, że naprawdę dobrze nam poszło. Mieliśmy 2-0 i wyglądaliśmy komfortowo”, mieliśmy kontrolę i powinniśmy zdobyć trzecią bramkę. Dynamika ostatnich 10 minut zmieniła się i musieliśmy sobie z tym poradzić i broniliśmy naszego zwycięstwa z prawdziwą pasją. Gratulacje dla zawodników, teraz możemy cieszyć się podróżą do domu. Nasi fani znajdowali się tuż przy tunelu, gdzie jest wyjścia dla zawodników i oni mogli je poczuć. Rozumiemy koszty związane z podążaniem za twoim klubem, w domu i poza nim – nie jest to tanie.

www.qpr.co.uk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *