Efektowne zwycięstwo!

EDITORIAL USE ONLY No use with unauthorised audio, video, data, fixture lists (outside the EU), club/league logos or "live" services. Online in-match use limited to 45 images (+15 in extra time). No use to emulate moving images. No use in betting, games or single club/league/player publications/services. Mandatory Credit: Photo by Andrew Fosker/BPI/REX/Shutterstock (10203303q) QPR celebrate their 3rd goal Queens Park Rangers v Swansea City, EFL Sky Bet Championship, Football, Loftus Road, London, UK - 13 Apr 2019

Trzy bramki w pierwszych 17 minutach dały Rangersom zwycięstwo 4-0 nad Swansea City w Sky Bet.

Darnell Furlong zdobył bramkę po zaledwie trzech minutach na Loftus Road, Hemed zdobył bramki w piątej i siódmej minucie i QPR prowadził przed przerwą 3-0.

Massimo Luongo podwyższył prowadzenie w 54. minucie po nieudanej pułapce ofsajdowej.

Po bezbramkowym remisie z Millwall na The Den w środę wieczorem, szef ekipy, John Eustace, dokonał czterech zmian w wyjściowym składzie. Do zespołu dołączyli Angel Rangel, Jordan Cousins, Bright Osayi-Samuel i Hemed. Joel Lynch, Matt Smith i Nahki Wells usiedli na ławce rezerwowych, a Geoff Cameron był poza składem. Jake Bidwell (kontuzja łydki) również był nieobecny z powodu kontuzji.

Rangers ustawili się w formacji 4-3-3: Joe Lumley; Rangel, Furlong, Toni Leistner (kapitan), Ryan Manning; Josh Scowen, Luongo, Cousins; Luke Freeman, Hemed, Bright Osayi-Samuel.

„To było bardzo miłe. Sposób, w jaki drużyna rozegrała mecz to była najwyższa klasa. Kontynuowali dobrą grę po środowym remisie z Millwall, a zawodnicy, którzy weszli do pierwszego składu, byli fantastyczni. Klub szuka nowego menedżera, ale dobrze się bawię i to był dobry dzień dzisiaj. Myślę tylko o tym, żeby zawodnicy byli w pełni przygotowani na następny mecz przeciwko Blackburn. ”