Remis z Millwall

Trener uważa, że ​​jego drużyna powinna dziś wieczorem wygrać na The Den, ale przyznał, że jest zadowolony z tego punktu.

W wyrównanym meczu z niewielkimi szansami QPR wyglądał na bardziej groźny zespół i stworzył najlepszą okazję w meczu, kiedy Bright Osayi-Samuel miał sytuację jeden na jednego, ale David Martin obronił jego strzał

W wywiadzie dla www.qpr.co.uk  Eustace poczuł, że jego drużyna dobrze zrealizowała plan gry, a także mogła zdobyć trzy punkty.

„Myślę, że zasłużyliśmy na wygraną, mieliśmy kilka naprawdę dobrych okazji, ale jestem zadowolony z tego punktu. Zawodnicy walczyli dziś i jestem z nich bardzo dumny, zwłaszcza po trudnym meczu w weekend. The Den to trudne miejsce, nie wygraliśmy tutaj od 30 lat. Ten punkt przybliża nas do bezpiecznej strefy i utrzymania.

Photo by Michael Zemanek

Eustace zdecydował się na pięć zmian w tym meczu, a Josh Scowen, Ryan Manning, Massimo Luongo, Toni Leistner i Matt Smith wyszli w pierwszym składzie. Manning zastąpił kontuzjowanego Jake’a Bidwella, ale bardzo dobrze poradził sobie po lewej stronie, podczas gdy Josh Scowen wykonał kilka świetnych zagrań po prawej stronie pomocy.

Eustace wierzy, że miał rację, by odświeżyć skład i przyznał, że może wprowadzić więcej zmian w meczu przeciwko Swansea w weekend.

„Mamy sobotni bardzo ciężki mecz, na który musimy się przygotować. Dokonaliśmy zmian i prawdopodobnie będą zmiany, by dalej odświeżyć skład w sobotę – Swansea to dobry zespół, grający naprawdę dobrze”

www.qpr.co.uk

1 thought on “Remis z Millwall

  1. Byliśmy lepszym zespołem ale taka jest pilka nie zawsze lepsza druzyna wygrywa…szkoda 2 pkt ale w sumie i tak nie jest żle Rotherham przegrał to najlepsza wiadomość 🙂 1 pkt do przodu juz 6 przewagi mysle ze 1 zwyciestwo i remis da nam utrzymanie w lidze 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *