Jordan Hugill przybywa na Loftus Road na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu. Hugill, lat 27, przyjeżdża do W12 z dużym doświadczeniem w lidze.

/media/20798/jt1_0961.jpg
www.qpr.co.uk

„Jestem gotowy do pracy,” powiedział Jordan w wywiadzie dla www.qpr.co.uk . „Chcę spuścić głowę i zaistnieć tutaj, to jest to co muszę zrobić dla mojej kariery. Mark Warburton dokładnie wie, o co mi chodzi. Widzi mnie jako idealnie pasującego do jego zespołu i jak tylko go poznałem, od razu mnie przyjął. Jest genialnym człowiekiem i cieszę się, że mogę przyjść do QPR i pomóc klubowi. ”

Hugill dodał: „Myślę, że będziemy mieli naprawdę dobry zespół w tym sezonie i nie mogę się doczekać nadchodzącego wyzwania. Myślę, że mogę stać się punktem centralnym w ofensywie, jestem w najlepszej kondycji dla siebie i naprawdę nie mogę się doczekać rozpoczęcia sezonu.

Warburton dodał: „Jordan to ktoś, kto naprawdę może przewodzić. Musieliśmy być cierpliwi i poczekać, aż pojawią się odpowiednie postawy. Wspaniale było sprowadzić Jana Mlakara z Brighton, który jest młodszym napastnikiem, a Jordan jest bardziej starszym graczem, biorąc pod uwagę jego doświadczenie w tej lidze. Przybywa z prawdziwą jakością i mam nadzieję, że wraz z Janem mamy teraz potężną siłę ofensywną”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *