QPR pozyskało 26-letniego środkowego obrońcę Yoanna Barbeta, Francuz dołączył do QPR po wygaśnięciu kontaktu w Brentford.

Po uzgodnieniu trzyletniej umowy z Rangersami, Barbet powiedział dla www.qpr.co.uk : „Jestem naprawdę podekscytowany tym nowym wyzwaniem. Jestem naprawdę pasjonatem, więc jak tylko znajdę się na boisku, dam wszystko”

Nasz nowy rekruta podaje ręce szefowi Markowi Warburtonowi

„QPR to ogromny klub z dużą historią, więc jestem bardzo szczęśliwy. Staram się kierować zespołem i pomagać innym zawodnikom, aby byli pewni siebie. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby pomóc im w dobry sposób, a zespołowi dać jak najwięcej. ”

Barbet pochwalił także swojego nowego trenera, Marka Warburtona, przyznając: „Menedżer zrobił dla mnie bardzo dużo. Kiedy masz menedżera, który cię chce, zawsze jest dobrze. ”

Warburton, który w zeszłym tygodniu podpisał umowę z Liamem Kelly i Lee Wallace’em, jest zachwycony zdobyciem Barbeta, dodając: „Jestem bardzo zadowolony z jakości zawodników, których wprowadziliśmy, pod względem postaci na boisku i poza nim. Yoann to ktoś, kto dobrze zna ligę, zaliczył ponad 100 występów dla Brentford. W tym czasie pokazał swoje atrybuty i jest naturalnym obrońcą z lewej strony, więc cieszę się, że do nas dołączył. Jest znakomitym technicznie zawodnikiem. Nigdy nie ucieka przed piłką, ma wysokiej jakości rozegranie i jest obecny na boisku. ”

www.qpr.co.uk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *